Pénztáros (Duna Pláza)

IS Sport Bt.

A munkavégzés helye
Budapest, Duna Plaza, Váci út
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 5.800 áruházat működtet több mint 45 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani.
Érdekelnek a különböző sportágak? Aktívan sportolsz? Követed a legújabb trendeket? Akkor itt a remek lehetőség, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd!
Ha az eladás Neked mást is jelent, mint árufeltöltést, keresünk Téged, mint elkötelezett és sportot kedvelő munkatársat a budapesti áruházunkba a fent megnevezett munkakörbe.

Az ideális jelentkező:
◾szeret eladni
◾kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó
◾sport ismeretekkel rendelkezik
◾nagy munkabírású
◾teljesítményorientált
◾önálló, rugalmas
◾szeret sportolni
◾igazi csapatjátékos

Előnyt jelent:
◾sportszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
◾német és /vagy angol nyelvtudás
◾pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Egy sportos és fiatalos csapat tagja lehetsz, valamint biztosítjuk számodra egy modern, nemzetközi vállalat előnyeit:
◾versenyképes alapbér
◾teljesítményarányos prémiumrendszer
◾éves jutalom
◾étkezési utalvány
◾utazási költségtámogatás
◾előrelépési lehetőségek
◾szakmai képzések és sportprogramok

Egyéb béren kívüli juttatások

éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,cafeteria,szakmai tréningek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott

A cég címe

Kinizsi utca 5.
2040 Budaörs