Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Obchodný zástupca, farmaceutický reprezentant pre kozmetiku, spa kozmetiku, produkty estetickej medicíny v Maďarsku, Rakúsku

International Medical Expert Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 20 EUR/hod.bonusy z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia a predaj produktov pre esteticku medicínu, lekárov a kozmetické salóny.
Organizovanie webinárov, školení. Účasť na medzinárodných webinároch a školeniach. Angličtina

Auto, Počítač, Telefón, Bonus za predaj produktov

International Medical Expert Slovakia je spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom produktov pre kozmetológiu a esteticku medicínu, poskytovaním služieb v estetickej medicine, kozmetológii. Spoločnosť Mauro Simon poskytuje služby zdravotnej starostlivosti v oblasti oftalmológie, estetickej medicíny, kozmetológii a očnej optiky.
www.medicals-cosmetics.com
www.maurosimon.sk

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

farmacia, kozmetologia, lekar

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

World - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Microsoft Excel - expert
Facebook Business Manager - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

kozmetológia, farmacetológia, dermatológia
4

Samostatnosť, Slušné priateľské vystupovanie, Znalosti v obore, Ochota učiť sa, Prezentácia na verejnosti, Organizačné schopnosti, Anglický jazyk

Adresa spoločnosti

Mauro Simon Optik spol.sro
Hrnčiarska 34
90201 Pezinok
ID: 3539197  Megjelentetés dátuma: 2020.05.27.  A munkabér alsó határa (bruttó): 10 EUR/hod.