Műszaki szaktanácsadó

Intent Hungária Kft.

A munkavégzés helye
9400 Sopron, Hőflányi utca 11., Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Műszaki szaktanácsadó munkakörbe keresünk sikerorientált, kreatív munkatársat, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni.

Feladatok:
• aktív értékesítés, szakmai jelegű tájékoztatás és tanácsadás,
• kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel/beszállítókkal
• tárgyalóképes angol nyelvtudás,
• műszaki dokumentációk angol nyelvről magyar nyelvre történő fordítása
• árajánlatok készítése
• vevői, beszerzési rendelések nyomon követése, szállítólevelek, import dokumentumok elkészítése

Elvárások:
• felsőfokú műszaki végzettség
• szakipari termékek értékesítése terén szerzett legalább 2 éves tapasztalat
• dinamikus, eredmény-orientált értékesítői szemléletmód
• megbízható, precíz, önálló munkavégzés
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• PS, AI, programok és az Online marketing programok ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
• biztos munkahely egy több mint 20 éve a piacon lévő hazai cégnél,
• igényes, családias munkahely
• versenyképes jövedelem
• alkalmanként külföldi kiküldetés
• az elvárásokkal arányos juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát az Elküldöm az önéletrajzomat gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az INTENT Hungária Kft. 1996 óta jelen van az autóalkatrészek és autóvillamossági munkák piacán. Igyekszünk a műszerek használatát, tulajdonságait már a vétel előtt messzemenőkig bemutatni, hogy az ügyfél tudja, mi mellett teszi le a voksát. Ennek az ügyfélbarát magatartásnak és kiváló háttértámogatásunknak köszönhetően, ma már a hazai és külföldi piacok egyaránt elismert és oszlopos tagjává váltunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Hőflányi 11
9400 Sopron