Front-End & Back-End programátor

INTELLOPE, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
na základe dohody a skúsenosti žiadateľa sa môže suma pohybovať od 1200 - 2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská IT firma pôsobiaca v zahraničí hľadá skúseného programátora na vývoj webových aplikácií v oblasti hotelierstva, turizmu a cestovného ruchu.
Výhodou sú znalosti z technológii: PHP, JS, AngularJS /React/Vue, HTML5, CSS3, Bootstrap, Symfony, rôzne CMS, SQL databázy.

• Atraktívna práca na zaujímavých projektoch
• Mladý pracovný kolektív
• Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
• Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
• Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
• Zaujímavý plat s pravidelným zvyšovaním
• Vzdelávanie a pravidelné školenia
• Balík benefitov (kultúra, šport, ...)

Okrem CV je dôležité dokladovať referencie predošlých zamestnaní, startupov, projektov a prezentácie ukážok prác žiadateľa.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CSS - pokročilý
WordPress - základy
Drupal - základy
.NET - pokročilý
AJAX - základy
Angular - základy
PHP - pokročilý
C# - základy
SQL - základy
Adobe Photoshop - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné zručnosti, schopnosť práce v tíme i samostatnosť, flexibilita, analytické myslenie, kreativita
ID: 3598206   Megjelentetés dátuma: 2019.02.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   na základe dohody a skúsenosti žiadateľa sa môže suma pohybovať od 1200 - 2200