Teszt technikus - Pécs

Instalent

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
550 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Teszt technikusokat keresünk pécsi multinacionális partnercégünk részére.

Munkavégzés helye: Pécs
Betanulás helye: Hamburg, Németország

Feladatok:

• Gépek és berendezések folyamatos ellenőrzése, üzemeltetése
• Tesztrendszerek felépítésének megismerése (mérőtorony, mérőkártyák, műszerek, eszközök, adapter, tesztpontok, kábelek, vezetékek)
• Tesztszoftverek kezelése
• Teszter hibák azonosítása és javítása,
• Karbantartások elvégzése, visszajelentése
• Hibák felismerése a gyártási folyamatban
• Részvétel új tesztlépés bevezetésénél
• Együttműködés az új gyártástechnikák és technológiák bevezetésében
• Mérnökség támogatása, a gépbeállítások, korrekciók elvégzésével

Elvárások:

• Elektrotechnikus/műszerész végzettség
• Pár hónapos németországi betanulás vállalása
• Tesztelésben szerzett tapasztalat
• Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Kiemelkedő fizetés
• Lakhatási támogatás (Nettó 84000 Ft/hó)
• Béren kívüli juttatások
• Átfogó betanulási rendszer
• Modern, Multinacionális munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Előrelépés lehetősége, szakmai képzések

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Villamosenergia-, gáz-, gőzellátás, légkondicionálás

Gyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest
ID: 3963020  Megjelentetés dátuma: 2020.09.27.  A munkabér alsó határa (bruttó): 550 000 Ft/hónap