Villamossági épületkarbantartó technikus - Budapest

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
400 000 Ft-tól/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Irodaházak villamossági karbantartásához keresük villamossági szakembereket.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

• Irodaház napi műszaki üzemeltetésének ellátása,
• Elektromos és gépészeti berendezések felügyelete, ellenőrzése
• Kisebb karbantartások és napi javítások, napi ellenőrzések elvégzése
• Alvállalkozók munkavégzésének felügyelete
• Munkálatok dokumentálása MS Office felületen

Elvárások:

• Irodaház karbantartói (technikusi) tapasztalat
• Villamossági vagy épületgépészeti végzettség (technikusi előny)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Amit kínálunk:

• Bruttó 400-450.000 Ft / hó alapfizetés
• Cafetéria az alapbéren felül
• Kiszámítható 8h-s munkakör
• Céges telefon magánhasználatra is
• Lehetőség fizetett túlórákra,
• Fejlődési lehetőség, kellemes csapat és munkakörnyezet

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

Irodaházak villamossági, gépészeti karbantartása, felügyelete

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest
ID: 3954126  Megjelentetés dátuma: 2020.09.30.  A munkabér alsó határa (bruttó): 400 000 Ft/hónap