Munkafelvevő (2514-2)

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnercégünk XI. kerületi márkaszervizébe keresünk karosszéria munkafelvevő kollégát.

A feladatkör az ügyfél elégedettség maximális szinten tartására fókuszál, a karosszéria és fényező csapat munkájának koordinálása nem a feladatkör része. A karosszéria és fényező üzem szoros munkájának köszönhetően tág ügyfélkörrel fog dolgozni az új kolléga (személygépjárművek, teherautók, buszok).

Feladatok:
- munkafelvételi folyamat lebonyolítása;
- munkafelvételhez kapcsolódó előjegyzés-kezelés elvégzése;
- árajánlatok készítése;
- ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás a javítási folyamat során;
- elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, járművek átadása.

Elvárások:
- B” kategóriás vezetői engedély;
- min. 2 év munkafelvevő tapasztalat;
- jó szervező- és problémamegoldó készség;
- kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság;
- terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség.

Előny:
- karosszérialakatos munkafelvevő tapasztalat;
- „C” kategóriás vezetői engedély.

Amit a cég kínál:
- magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények;
- nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely;
- versenyképes bérezés.

Munkaidő: hétköznapokon 7:00-15:20-ig.

Munkavégzés helye, Budapest, XI. kerület.

Jelentkezzen hozzánk az [email protected] e-mail címen önéletrajza elküldésével. A tárgyban kérjük, jelölje meg a hirdetés megnevezését.

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

EZLine Group Kft
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest
ID: 3948442  Megjelentetés dátuma: 2020.09.25.