Windows Server Administrator 2nd Level - Pécs

Instalent

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Windows Server Andministratorokat (2. Level) keresünk nemzetközi csapatunkba.

Munkavégzés helye: Pécs, Baranya megye

Feladatok:

• Windows szerver környezetben esetleges problémák felderítése, elhárítása
• Windows szerver rendszerek adminisztrációja, konfigurálása és felügyelete
• Windows szerver jogosultásgok beállítása és módosítása
• 2nd level support meghibásodások esetén és hibaelhárítás
• ügyeleti szolgálat
• támogatás centralizált és decentralizált felhasználók számára
• rendszerek felügyelete
• kommunikáció az ügyfelekkel (Németországban és nemzetközi szinten)
• csapatmunka nemzetközi csapattagokkal
• önálló munkavégzés

Elvárások:

• informatikai végzettség vagy vele egyenértékű IT hátterű képesítés
• magas szintű ismeretek Windows Server 2012/2016 területen
• magas szintű ismeretek Windows Active Directory (AD) területen
• magabiztos biztonsági mentés ismeretek
• csapatjátékos
• magas szintű német vagy angol nyelvtudás
• utazási hajlandóság Németországba

Amit kínálunk:

• Kiemelkedő fizetés
• 13. havi fizetés
• Béren kívüli juttatások
• Átfogó betanulási rendszer
• Modern, Multinacionális munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Előrelépés lehetősége, szakmai képzések

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Gépipar

Gyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség
ID: 3945713  Megjelentetés dátuma: 2020.08.09.