Berendezés összeszerelő - Tatabánya | 1 műszakos állás

Instalent

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Műszaki végzettségű szakembereket keresünk tatabányai partnercégünk részére.

Munkavégzés helye: Tatabánya

Feladatok:

• Akkumulátortesztelő berendezések összeszerelése, tesztelése
• Elektronikai panelek, kábelek boxokba szerelése
• Panelek, panelboxok kapcsolószekrénybe szerelése
• Kapcsolószekrények, részegységek tesztelése, bemérése
• Felmerülő mechanikai hibák javítása, karbantartások elvégzése

Elvárások:

• Középfokú műszaki végzettség
• Önálló munkavégzés
• Alapszintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

• Versenyképes bérezés
• Betanítás a szerelési, tesztelési és dokumentálási folyamatokba
• 1 műszakos munkarend
• Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

elektrotechnikai gyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség
ID: 3942542  Megjelentetés dátuma: 2020.08.08.