Manager asszisztens

Instalent

A munkavégzés helye
Mosonmagyaróvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mosonmagyaróvári munkaerőpiaci szolgáltató cég Manager asszisztens munkakörbe keresi leendő kollégáját.

Feladatok:

- Ügyvezető munkájának teljes körű támogatása
- Az iroda zavartalan működéséhez szükséges ügyviteli feladatok ellátása
- Precíz időmenedzsment biztosítása, határidők nyilvántartása
- Üzleti levelezések, szerződések adminisztratív kezelése valamint egyéb belső szervezeti iratok (beszámolók, jegyzőkönyvek, megállapodások, jelentések) elkészítése
- Dokumentumok előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, archiválása
- Szervezési feladatok gördülékeny ellátása
- Vezetői megbeszélések, találkozások egyeztetése, ütemezése
- Kapcsolattartás külső partnerekkel, a belső szervezet munkatársaival, szervezeti vezetőkkel

ELVÁRÁSOK:

- Minimum középfokú végzettség
- Minimum 1-3 év asszisztensi területen szerzett releváns tapasztalat
- MS Office programok magabiztos felhasználói ismerete
- Felelősség, megbízhatóság, pontosság, magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

- Gazdasági vagy Hr területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

- versenyképes fizetés
- folyamatos fejlődési lehetőség
- modern iroda

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

M.E.N.T.O.N. Jobs Kft.
Dózsa György u. 11.
2724 Újlengyel

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Menton Jobs Manager asszisztens Móvár
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3938624  Megjelentetés dátuma: 2020.08.06.