Ukrán munkaügyi asszisztens

Instalent

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Adminisztratív munkakörbe munkatársat keresünk, Győr-Moson-Sopron megyei munkavégzésre. Azonnali kezdéssel.

Feladatok:
- ukrán dolgozók munkavállaláshoz szükséges papírjainak ügyintézése
- kapcsolattartás hivatalokkal, dokumentumok benyújtása
- munkavállalók tájékoztatása, segítségnyújtása személyesen és/vagy telefonon.
- tanácsadás: munka, szállás, utazás, orvosi ellátással kapcsolatban
- a munkáltató, a partnercég és a munkavállalók közötti kapcsolattartás
- a felmerülő operatív problémák esetenként helyszíni megoldása,
- ügyfélszolgálat biztosítása megadott időpontokban és helyszíneken.

Elvárások:
- Számítógépes ismeret
- "B" kategóriás jogosítvány ( vezetési tapasztalattal )
- Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikáció képesség
- Jó szervező és problémamegoldó készség
- Minimum középfokú végzettség.

Előny:
- ukrán nyelvtudás

Amit biztosítunk:
- Versenyképes fizetés
- Szállás lehetőség
- Rugalmas munkaidő
- Mobiltelefon
- Laptop

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a [email protected] e-mail címen lehetséges

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

M.E.N.T.O.N. Jobs Kft.
Fecske u. 4.
9200 Mosonmagyaróvár

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Menton Jobs Móvár ukrán-magyar munkavállaló
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3938573  Megjelentetés dátuma: 2020.08.06.