Dedikált ügyfélkapcsolattartó (6720-4)

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
300 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A magyar mosdóhigiénia-, szőnyeg- és munkaruha piacon meghatározó szerepet betöltő német cég textil üzletágához keresünk új munkatársat.

FELADATOK
• Beérkező külső- és belső ügyfél megkeresések kezelése (telefonon, e-mailben)
• Szerződések, szerződésmódosítások rögzítése
• Ügyfelek tájékoztatása kimenő hívásban és e-mailben
• Az ügyfélkapcsolat-kezelő rendszerben lévő igények feldolgozása
• Ügyfelekkel kapcsolatos kimutatások készítése
• Kapcsolattartás a társosztályokkal
• NEM tartozik a feladatok közé: értékesítés
Állás betöltéséhez szükséges feltételek:
• Minimum iskolai végzettség: érettségi
• Haladó szintű Excel ismeret
• Magabiztos angol nyelvtudás (minimum középszinten)
• Agilis személyiség
• B kategóriás jogosítvány és gépkocsi vezetésben szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs képesség
• Csapatban való munkavégzés képessége
Amit kínálunk:
• Fizetés: Br. 300 000 Ft-tól megegyezés szerint
• Teljes bérre bejelentett munkaviszony
• Egyműszakos (H-P) 8:00-16:30 munkarend
• Kizárólag előre egyeztett túlóra, hó végi kompenzációval
• Dolgozói telefon magánhasználati kerettel
• Hosszú távú munkalehetőség – ügyfélszolgálati munkatársaink átlagosan 5 éve állnak vállalatunk alkalmazásában
• Nemzetközi karrier lehetőség
• Kiváló, munkakörülmények, barátságos csapat
• Egy éve épített, színvonalas iroda, számos, a dolgozók kényelmét biztosító funkcióval
• Több hónapon átívelő bevezető program

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben az állás betöltéséhez szükséges feltételeknek megfelel!
Jelentkezzen csapatunkba önéletrajza elküldésével!

Megbízó

Javítók és szervizek (kivéve a személygépkocsikat), egyéb személyi szolgáltatások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - haladó

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

EZLine Group Kft
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest
ID: 3938209  Megjelentetés dátuma: 2020.08.26.  A munkabér alsó határa (bruttó): 300 000 Ft/hónap