Üzletkötő (szolgáltatásértékesítés) (6720-2)

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi háttérrel rendelkező, mosdóhigiéniai termékek és bértextília szolgáltatásával, értékesítésével foglalkozó multinacionális cég hazai leányvállalata a folyamatos piaci bővülés támogatása érdekében pályázatot hirdet üzletkötő pozícióra.

Feladatok
• meglévő ügyfelek újbóli megkeresése, kapcsolatfelvétel;
• kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel;
• ügyféligények felmérése, megismerése, elemzése;
• tanácsadás, konkrét megoldási javaslatok kidolgozása;
• projektek felkutatása, megismerése, kezelése;
• ajánlatok készítése, tendereken való aktív közreműködés;
• beérkező ügyféligények kezelése;
• aktivitások folyamatos rögzítése és kommunikáció a vállalati CRM-rendszerben;
• együttműködés a társosztályokkal, irodai aktivitások támogatása;
• piacfigyelés és versenytárs-elemzés, jelentési kötelezettségek;
• új üzleti lehetőségek felkutatása;

Elvárásaink
• minimum 3 év releváns tapasztalat szolgáltatás- és/vagy termékértékesítésben;
• „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tapasztalattal;
• prezentációs és tárgyalási technikák ismerete, hatékony alkalmazása az ügyfelekkel;
• hatékony kommunikáció az ügyfelekkel és a kollégákkal;
• gyors gondolkodás, határozottság, önállóság, kezdeményezőkészség, teherbírás;

Előny
• felsőfokú végzettség;
• angol nyelvtudás;

Amit kínálunk
• céges autó, laptop és mobiltelefon;
• versenyképes juttatási csomag (fix bérezés, értékesítői jutalék);
• fejlődési lehetőség és hosszú távú jövőkép;

Munkavégzés helye: Pest megye körzetében, az iroda a XI. kerület nyugati részén található.

Megbízó

Egyéb területek

Higiéniai piacon jelen lévő német hátterű cég.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

EZLine Group Kft
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Sipos Alexandra
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3924950  Megjelentetés dátuma: 2020.07.07.