Karosszérialakatos (2514)

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
• főként személygépjárművek, alkalmanként busz és tehergépjárművek karosszéria elemeinek bontása/összeépítése és felszerelése;
• lakatos és hegesztési munkák elvégzése a karosszéria elemeken;
• extra felszereltségek és tartozék utólagos felszerelése;
• együttműködés a fényező műhellyel;
• munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása.

ELVÁRÁSOK
• karosszéria lakatos végzettség;
• felhasználói szintű számítás-technikai ismeret;
• „B” kategóriás vezetői engedély;
• márkaszervizes és húzatópados tapasztalat (min. 3 év);
• felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás.

AMIT A CÉG KÍNÁL
• versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés;
• tizenharmadik havi fizetés, cafetéria;
• szakmai fejlődési lehetőség;
• magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények;
• nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely.

EGYÉB INFORMÁCIÓK
• munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület;
• munkavégzés ideje: 2 műszakos csúsztatott munkarend;
• munkába állás időpontja: akár azonnali kezdés.

Egyéb béren kívüli juttatások

- Teljesen bejelentett munkaviszony
- Egyműszakos munkarend

Megbízó

Gépjárművek és motorkerékpárok értékesítése, forgalmazása és javítása

Márkakereskedés és márkaszervíz

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Képzési szak

karosszéria lakatos végzettség

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

Precíz munkavégzés, jó problémafelismerő és megoldó képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

EZLine Group Kft
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Sipos Alexandra
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3921848  Megjelentetés dátuma: 2020.07.14.