Minősített MAG hegesztő - Németország | Nettó 3300 €/hó | Német bejelentés

Instalent

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Co hegesztőket, Szerkezetlakatosokat keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Hamburg, Németország

Feladatok:

• Nagy szilárdságú, finomszemcsés, páncélozott fémalkatrészek hegesztése Co-val
• Alkatrészek összeállítása, hegesztése műszaki rajz alapján
• Egyengetés, mérés, csiszolás

Elvárások:

• Érvényes MAG minősítés ISO 9606-1 135 P BW FM2 S t15 PA vagy hasonló
• Minősítés tompa varratra, nagy szilárdságú acélra
• Fémipari végzettség (Lakatos, szerkezetlakatos, hegesztő minősítéssel, stb.)
• Önálló szerkezeti összeállítás Műszaki rajz alapján
• Magabiztos hegesztés és szerkezeti rajzolvasás
• Legalább erős Alapfokú német nyelvtudás / A2 szinttől
• Műszak vállalása
• Saját autó a munkába járáshoz

Amit kínálunk:

• Bruttó 23,4 € / óra + nettó 44 € / nap Auslöse + lehetőség Túlórára + műszakpótlék
• Német bejelentés, német biztosítás
• Egyszemélyes szállás
• Igényes, modern munkakörülmények
• Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Gépipar

Hadiipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest
ID: 3915418  Megjelentetés dátuma: 2020.05.23.