Villanyszerelő | Budapest XI. kerület | Nettó 370.000 - 420.000 Ft/hó

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Villanyszerelőket keresünk budapesti partnercégünk részére.

Munkavégzés helye: Budapest és vidéki munkavégzés (napi hazajárással)

Feladatok:

• Szünetmentes tápegységek (UPS) akkumulátorainak a cseréje
• Cserék magasban is történhetnek (10 emeletes épület, víztározó tetején, stb)
• Kapcsolószekrények kábelezése, panelek beszerelése kapcsolási rajz alapján
• Elosztóberendezések, szekrények elektronikai és mechanikai szerelése
• Akkumulátorok kézzel, csigával, kézi békával történő mozgatása
• Feszültség alatti munkavégzés

Elvárások:

• Középfokú villamossági végzettség
• Tapasztalat erősáramú elosztóberendezések szerelésében (400-600 V)
• Képesség magasban történő munkavégzésre (Tériszony kizáró ok)
• Fizikai terhelhetőség | 15-40 kg-os akkumulátorokat kell cserélni, emelni
• FAM szakképesítés előny (Cég állja a tanfolyam díját)
• Utazási hajlandóság
• Barátságos személyiség, aki képes kis létszámú csapatban dolgozni
• B kategóriás vezetői engedély + vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

• Nettó 370.0000-420.000 Ft / hó fizetés
• Céges autó a munkavégzés során
• Céges tablet és telefon
• Céges munkaruha, munkaeszközök, védőeszközök
• 1 műszakos munkarend
• Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Villamosenergia-, gáz-, gőzellátás, légkondicionálás

Villamossági szerelések

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest
ID: 3915417  Megjelentetés dátuma: 2020.05.23.