Elektronikai Gyártósori szerelés | Villamossági végzettséggel

Instalent

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Villamossági szakembereket keresünk partnercégünk részére.

Munkavégzés helye: Pécs

Feladatok:

• Csomagoló gépek, gyártósori berendezések összeszerelése
• Frekvenciaváltók bekötése
• Panelek, panelboxok kapcsolószekrénybe szerelése
• Kapcsolószekrények, részegységek tesztelése, bemérése
• Felmerülő hibák javítása, karbantartások elvégzése

Elvárások:

• Villamossági középfokú végzettség (Villanyszerelő, elektronikai műszerész, stb)
• Önálló munkavégzés kapcsolási rajz alapján
• Alapszintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Béren kívüli juttatások
• Átfogó betanulási rendszer
• Modern, Multinacionális munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Előrelépés lehetősége, szakmai képzések

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Gépipar

Berendezésgyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség
ID: 3910159  Megjelentetés dátuma: 2020.05.30.