Senior bérszámfejtő | Pécs

Instalent

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
- Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások - SZÉP kártya

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Támogatói és aktív részvétel a havi bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatokban
- A bérszámfejtő, munkaidő nyilvántartó és integrált vállalatirányítási rendszer naprakészen tartása, annak fejlesztése
- Törvényi előírások, változások folyamatos nyomon követése, alkalmazása
- Hatóságokkal való kapcsolattartás, bevallások, adatszolgáltatások, statisztikai jelentések készítése, beküldése
- Rendszeres és ad hoc riportok, statisztikák előállítása
- Munkaerő-gazdálkodással kapcsolatos kimutatások készítése
- HR mutatószámok előállítása, monitoringja
- A foglalkoztatás költségeinek elemzése és a trendek folyamatok, kockázatok, lehetőségek kimutatása, ezek alapján javaslattétel a szükséges beavatkozásra
- Nexon/SAP/MS Office rendszerekben való munkavégzés
- Excel macro ismerete előny

Egyéb béren kívüli juttatások

- Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
- Modern munkakörnyezet és home office lehetőség
- Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
- 3% alatti munkavállalói fluktuáció és nemek közötti bérszakadék
- Nyelvi képzések
- Vállalati rendezvények

Megbízó

Gépipar

Német tulajdonú multinacionális partnerünk a világ számos országában piacvezető, Magyarországon több, mint 1000 főt foglalkoztatnak. A legkorszerűbb technológiákkal készítenek speciális alkatrészeket, irodai munkatársaikat szintén modern környezetben várják. Stabil munkahely várja az új bérszámfejtő kollégát, legalább 3 év tapasztalattal.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Közgazdaság

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

SAP - szakértő
Microsoft Office - szakértő

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

- Precizitás
- Felelősségteljes munkavégzés
- Rendszerszemlélet
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

EZLine Group Kft
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest
ID: 3909567  Megjelentetés dátuma: 2020.05.21.