Sales manager - Budapest

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
700 000 Ft-tól/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Sales manager pozícióba keresünk munkatársakat budapesti partnercégünkhöz.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

• Villamosipari projektek versenyeztetése
• Rövid és hosszú távú helyi üzleti stratégiai terv készítése, nyomon követése
• Új és meglévő vevőkkel folyamatos kapcsolattartás és kapcsolatépítés
• Kereskedelmi forgalom növelése
• Üzleti előrejelzések, riportok készítése
• Ajánlatok koordinálása, tender anyagok előkészítésében való részvétel
• Partnerek és projektek naprakészen tartása

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség (Villamosmérnök végzettség előny)
• Releváns értékesítési területen szerzett több éves tapasztalat
• Jártasság kivitelezési projektek vezetésében
• Önállóság, határozottság, kommunikációs és prezentációs készség
• B kategóriás jogosítvány
• Mobilitás

Amit kínálunk:

• Bruttó 700.000 - 800.000 Ft /hó fizetés
• Cafeteria
• 1 műszakos munkarend
• Céges autó privát használatra is
• Céges telefon, laptop
• Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Villamosenergia-, gáz-, gőzellátás, légkondicionálás

Elektronikai, villamosipari gyártás, kivitelezés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest
ID: 3896316  Megjelentetés dátuma: 2020.03.22.  A munkabér alsó határa (bruttó): 700 000 Ft/hónap