Ügyfélszolgálati munkatárs

Instalent

A munkavégzés helye
Üllő
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Üllőn lévő kozmetikai iparban tevékenykedő partnerünkhöz keressük azonnali kezdéssel ügyfélszolgálati munkatársat angol nyelvtudással.

Feladatok:
• Ügyfelekkel írásban és szóban kommunikál (magyarul, angolul)
• Vevő reklamációk kezelése, problémák kialakulásának feltérképzése megoldása
• E-mailek, telefonok, adatbázisok kezelése, napi statisztikák elkészítése
• Különböző nemzetiségű munkatársakkal, ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás

Elvárások:
• Társalgási szintű angol nyelvi készség (B kategória)
• Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat (1-2 év)
• Microsoft Office ismeretek (Excel táblázatok, függvények kezelése), monotónia tűrés
• „B” jogosítvány, mivel csak autóval lehet megközelíteni a céget

Munkaidő: 8:30-13:00
Bér:
Bruttó 200 000 Ft + Cafeteria és üzemanyag térítés

Jelentkezéseket önéletrajzzal a [email protected] mail címen vagy a 06703216252, vagy a 06703213618-as számokon lehet.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Menton Jobs Kft.
Soroksári út 48./ 1. ép. 3. em.
1095 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Menton Jobs Üfszolg
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3889184  Megjelentetés dátuma: 2020.03.24.