Hitelesítő operátor

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyógyszeripari partnerünk számára keressük legújabb munkavállalóinkat
pozícióba.
Feladatok:
• Egyedi azonosítók (QR kód) géppel történő beolvasása
• Új kódok nyomtatása
• Gyártási dokumentáció töltése és ellenőrzése
Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Esetenként hűtött térben történő munkavégzés (+3 és +6 fok közötti hőmérsékleten)
Előny:
• Tapasztalat PDA-val történő munkavégzésben
Munkaidő:
• Hétfő és szombati napok között
• Heti 4 nap vállalása 12 órában (07:00-19:00) és 3 pihenőnappal
• VAGY
• Heti 5 nap vállalása 8 órában (07:00-15:30 és 10:30-19:00) és 2 pihenőnappal
• Havonta 2 szombati nap vállalása 12 órában (ilyenkor egy másik pihenőnap biztosított helyette)
Fizetés:
• Bruttó 230.000 forint alapbér
• 100%-os utazástérítés az első naptól kezdődően
• Próbaidő után választható cafetéria
• Egyéni teljesítmény alapú bónusz
• Hűtős munkavégzés után járó bónusz
Jelentkezni a [email protected] e-mail címen vagy a 06-70-882-9500, 06-70-415-2419 telefonszámokon lehet.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Menton Jobs Kft.
Soroksári út 48./ 1. ép. 3. em.
1095 Budapest
ID: 3880473  Megjelentetés dátuma: 2020.02.27.