Értékesítési asszisztens

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest, X. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyógyszer-nagykereskedelmi partnerünk kórházi üzletágához teljes munkaidős értékesítési asszisztens munkatársat keresünk, aki munkájára igényes, csapatjátékos, megbízható, felelősségteljes, elhivatott és precíz.

Feladatok:
• Belföldi kiszállítások logisztikájának szervezése
• Dokumentációk folyamatos ellenőrzése, nyilvántartása
• OGYÉI egyedi import engedélyek nyilvántartása a szerveren, archiválása nyomtatott és elektronikus formában a raktári számítógépes rendszerben, szoros együttműködésben a kereskedelmi asszisztenssel
• Adatbázis folyamatos aktualizálása
• Munkája során együttműködik a minőségbiztosítással, különösen a visszahívások, kivonások, panaszkezelések tekintetében
• Felszabadítási bizonylatok nyomon követése
• Havi jelentések: eladási forgalom kimutatások

Elvárások:
• Gyógyszertári asszisztensi végzettség
• Pontosság, precizitás, szorgalom
• Önálló munkavégzésre való alkalmasság
• Rugalmasság, önálló problémamegoldás
• Jó szervezési és együttműködési készség
• Számítógépes ismeretek, MsOffice felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés és cafeteria juttatás
• stabil vállalati háttér
• fiatal, dinamikus csapat
• tágas, világos iroda

Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől-péntekig

Várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek egyikén:
[email protected]
+36 70 321 6252, +36 70 415 2419, +36 70 882 9500

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

EZLine Group Kft
Soroksári út 48./ 1. ép. 3. emelet
1095 Budapest
ID: 3880471  Megjelentetés dátuma: 2020.02.27.