Nyomdaipari csomagoló

Instalent

A munkavégzés helye
Pomáz
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Könnyű betanított munkára, CSOMAGOLÓ pozícióba keresünk munkatársakat!

Gyere és légy részese Magyarország meghatározó borítékgyártó cégének.
Partnerünk több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezik borítékok és tasakok gyártása terén. Náluk egy megbízható, hosszú távú munkalehetőségre számíthatsz!

Feladataid ebben a munkakörben a következőek lesznek:
A csomagoláson/dobozoláson kívül a borítékok szemrevételezése, a gyűrött darabok kiválogatása. Továbbá a dobozok azonosító címkével való ellátása és műszak végén a gépek tisztítása.

Munkaidő 2 műszakban hétfőtől péntekig. (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Fizetésként megbízható bejelentett fix kereseti lehetőséget kínálunk és emellett bónuszokat, műszakpótlékot és utazási költségtámogatást is biztosítunk.

A cég közel 40 főt foglalkoztat jelenleg, ezáltal nagyon családias a hangulat.
Új kollégáinkat hosszú távra keressük.

Várjuk jelentkezésed az alábbi elérhetőségek egyikén:
e-mail: [email protected]
Telefon: +36 70 384 3052

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Menton Jobs Kft.
Soroksári út 48./ 1. ép. 3. emelet
1095 Budapest
ID: 3880433  Megjelentetés dátuma: 2020.02.27.