Gyógyszeralapanyag gyártó munkatárs

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest, 10 kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyógyszeralapanyag gyártó munkatársakat keresünk hatóanyaggyártó üzembe, Magyarország meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Feladatok:
• Gyógyszer-hatóanyagok előállítása, pl. anyagok kimérése, oldatkészítés, szűrés, tisztítás, szárítás, anyagmozgatás, gépkezelés;
• a gyártási dokumentáció vezetése
feladatok üzemektől függően: szűrés, bepárlás, kristályosítás, szárítás, tartályok, gépek felügyelete, beállítása, fizikai munka (10-30kg hordó, zsákok mozgatása, tartályba öntése); terület tisztán tartása

Elvárás:
• szakirányú technikus képesítés (vegyésztechnikus, vegyipari technikus, laboratóriumi technikus, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus, vegyipari szakmunkás vagy vegyianyaggyártó szakmunkás végzettség)

Előny:
• alapanyaggyártásban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkaidő:
• 3 műszakos munkarendben történő munkavégzés napi 8 órában, heti váltásban (munkanapokon 5:45-13:45, 13:45-21:45, 21:45-5:45);

Amit kínálunk:
• Egészségprogram, helyi orvosi rendelők és egészségbiztosítás
• Vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya)
• Iskolakezdési támogatás
• Kollégáink fejlődését segítő képzések
• Céges buszjáratok (Gödöllő-Kerepes-Kistarcsa-Nagytarcsa és Cegléd-Albertirsa-Pilis-Monorierdő-Monor-Üllő-Vecsés útvonalon)
• Teljesítményprémium
• Szállás biztosított, térítés ellenében

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehetséges:
+36-70-321-3618 +36-70-613-4144 [email protected]

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Menton Jobs Kft.
Soroksári út 48./ 1. ép. 3. emelet
1095 Budapest
ID: 3871271  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.