Fröccsöntő gépbeállító

Instalent

A munkavégzés helye
Gyál
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyálon található árnyékolástechnikával foglalkozó céghez keresünk FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ munkakörre új munkatársakat, azonnali kezdéssel.

Olyan munkatársakat keresünk, akik
- műanyagipari gépbeállító vagy technológus tapasztalattal rendelkeznek
- akik csapatban és hosszú távon gondolkodnak
- akik tudják vállalni a három műszakos munkarendet (hétfő-péntek, napi 8 óra)

Előnyként értékeljük
- a többkomponensű fröccsöntés területén szerzett gyakorlatot
- a Demag, Arburg, Wittman Battenfeld fröccsöntő gépek ismeretét
- a nagy záróerejű gépeken szerzett tapasztalatot (500t-1500t-ig)
- robotprogramozásban és új technológiák elkészítésében szerzett gyakorlatot

Feladatok:
- a fröccsöntő gépek megfelelő, biztonságos üzemeltetése
- szerszámcserék szakszerű végrehajtása
- meghibásodások regisztrálása
- termelés optimalizálása
- a termék minőségének folyamatos figyelése, hibaokok kivizsgálása, kiküszöbölése

Mit kínálunk?
- Kiemelkedő kereseti lehetőséget és béren kívüli juttatást
- Folyamatos szakmai kihívásokat
- A 15 Ft/km támogatás más térségből autóval járóknak, a 86%-os bérlet költségtérítés pedig Gyálon belül érvényes.

Jelentkezését az alábbi elérhetőségek egyikén várjuk:
[email protected]
70/415 2419, 70/321 3618, 70/321 6252, 70/882 9500

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Menton Jobs
Soroksári út 48, 1.épület, 3.emelet
1095 Budapest
ID: 3871178  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.