Karosszéria munkafelvevő

Instalent

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
340 000 Ft-tól/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
• A járművek karosszéria javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó
• Előjegyzés-kezelés elvégzése
• Karosszéria javítási feladatok ütemezése, követése
• Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás
• Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat során
• Árajánlatok készítése
• A szervizüzem munkájának koordinálása, a szerviz-kihasználtság fokozatos növelése
• Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadása
• A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

• cafeteria
• egészségügyi hozzájárulás

Megbízó

Gépjárművek és motorkerékpárok értékesítése, forgalmazása és javítása

Személygépjármű márkakereskedés és márkaszerviz

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Karosszéria lakatos ismeretek

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

• Személygépjármű szerviz munkafelvevői területen szerzett tapasztalat
• Kiváló rendszerlátó képesség, a munkafolyamatok gyors átlátása
• Jó szervező- és problémamegoldó készség
• Felhasználói szintű számítás-technikai ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Instalent
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest

Kapcsolat

ID: 3869479  Megjelentetés dátuma: 2020.04.01.  A munkabér alsó határa (bruttó): 340 000 Ft/hónap