DevOps Mérnök

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Akár azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
700 000 Ft-tól/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hazai tulajdonban lévő partnercégünk számára kutatjuk a legjobb DevOps mérnök jelöltet, aki munkáját egy folyamatosan fejlődésben lévő cég megbecsült tagjaként fogja végezni, Budapest frekventált kerületében.

Fő feladatok:
• Komplex projektekben való részvétel, egyszerűbb műszaki projektek koordinálása és lebonyolítása – izgalmas és egyben összetett
• IP rendszerfejlesztési- és bővítési feladatok ellátása. – proaktív ötletek előnye
• A cég távközlési és ICT hálózatának fejlesztési támogatása – aktív részvétel
• Hálózatmonitorozó rendszerek adminisztrálása és szükség esetén fejlesztése. – precizitás és önállóság
• Üzemeltetés magas szintű támogatása – mély tudást igénylő

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú (IT és/vagy távközlési) végzettség
• Legalább 3 év szakmai tapasztalat
• IP hálózati ismeretek és gyakorlati alkalmazásuk
• Szerver architektúrák ismerete és gyakorlati alkalmazásuk
• Programozási nyelvek ismerete (Phyton, Bash, Java, stb.) és gyakorlati alkalmazásuk
• Virtualizációs technikák ismerete (pl. VMWare, KVM, XEN) s gyakorlati használata
• Microsoft Windows 10, Microsoft Office és Microsoft Visio felhasználói szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs készség
• Csapatmunka végzésére való készség
• Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent:
• • Hálózati gyártói (pl. Cisco, Huawei, Juniper) minősítések megléte
• • SDN technológia és/vagy hálózat konfigurációs protokollok (pl. NETCONF) ismerete

Egyéb béren kívüli juttatások

Cég ajánlata:

• Kihívást jelentő szakmai feladatok egy újonnan induló üzletág megbecsült tagjaként, ahol
• Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatáscsomag jár.
• Sportolási lehetőséget biztosított a cég konditermében,
• Lehetőséget nyújt a céges sportcsapatok és önkéntes közösség tagjává válni, mindezt
• Modern, jól felszerelt és könnyen megközelíthető irodai környezetben.

Megbízó

Távközlés

Hazai tulajdonban lévő partnercégünk számára kutatjuk a legjobb DevOps mérnök jelölteket, aki munkáját egy folyamatosan fejlődésben lévő cég megbecsült tagjaként fogja végezni, Budapest frekventált kerületében.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Instalent
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest
ID: 3859135  Megjelentetés dátuma: 2020.04.22.  A munkabér alsó határa (bruttó): 700 000 Ft/hónap