Üzletvezető

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest, 8 kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest belvárosában található laptop alkatrész és szerviz szaküzletbe keresünk ÜZLETVEZETŐ munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
- Az üzletben dolgozó kollégák fejlesztésével segítsd a csapat és az egyén, minőségi és mennyiségi céljainak elérését
- Koordináld az üzletben dolgozó értékesítési és logisztikai csapatot
- Az üzlet irányítása, üzemeltetése, napi operatív feladatainak ellenőrzése
- Az üzlet rendezettségének, arculatának felügyelete
- Munkatársak kiválasztásában, betanításban, mentorálásban való aktív részvétel
- Szabadságok, munkaidő és egyéb jogi kötelezettségek nyilvántartása és kezelése
- Nyitási és zárási folyamatok irányítása és támogatása
- Heti riportok, beszámolók készítése a vezetőség számára

Amit kínálunk:
- Piacképes bérezés
- Házon belüli képzések
- Csapatépítő programok
- Képzési hozzájárulás
- Utazási támogatás

Téged keresünk, ha:
- Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
- Minimum 3-5 év vezetői tapasztalatod van ügyfélszolgálaton, tehát nagy gyakorlatod van egy ügyfélszolgálat napi szintű operatív vezetésében
- Meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
- Szeretnél és tudsz is felelősséget vállalni egy csapatért, a közös eredményekért
- Motivál, hogy lehetőséged van jobb teljesítménnyel magasabb fizetést elérni
- Legalább alapszinten megérted az angolt és beszéled is
- Szeretsz jó társaságban lenni és neked is fontos, hogy egy jó csapatban dolgozz minden nap

Munkaidő:
- Törzsidő: 9:00 - 18:00

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz az alábbi elérhetőségeink egyikén:

Önéletrajzod elküldésével e-mailben: [email protected]
Telefonon: +36 70 321 6252, +36 70 613 4144

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Menton Jobs Kft.
Soroksári út 48./ 1. ép. 3. emelet
1095 Budapest
ID: 3856039  Megjelentetés dátuma: 2020.01.24.