Ügyfélszolgálati csoportvezető

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest, 8 kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest belvárosában található laptop alkatrész és szerviz szaküzletébe keresünk ÜGYFÉLSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
- Ügyfélszolgálati csapat koordinálása, szervezése és támogatása
- Online (chat) beszélgetések kezelése, a bejövő és kimenő hívások kezelése, az e-mailen, illetve a közösségi médián történő levelezések kezelése
- Napi operatív feladatok nyomon követése, ellenőrzése és irányítása
- Teljesítményértékelés és a fejlesztendő területek kijelölése a munkatársak számára
- Jelentések, riportok, beszámolók készítése a vezetőség számára

Amit kínálunk:
- Piacképes bérezés
- Házon belüli képzések
- Csapatépítő programok
- Képzési hozzájárulás
- Utazási támogatás

Téged keresünk, ha:
- Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
- Minimum 3-5 év vezetői tapasztalatod van ügyfélszolgálaton, tehát nagy gyakorlatod van egy ügyfélszolgálat napi szintű operatív vezetésében
- Meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
- Szeretnél és tudsz is felelősséget vállalni egy csapatért, a közös eredményekért
- Motivál, hogy lehetőséged van jobb teljesítménnyel magasabb fizetést elérni
- Legalább alapszinten megérted az angolt és beszéled is
- Szeretsz jó társaságban lenni és neked is fontos, hogy egy jó csapatban dolgozz minden nap

Munkaidő:
- Törzsidő: 9:00 - 18:00

Jelentkezz önéletrajzod elküldésével az alábbi elérhetőségek egyikén:
70/321-6252, 70/613-4144
[email protected]

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Menton Jobs Kft.
Soroksári út 48./ 1. ép. 3. emelet
1095 Budapest
ID: 3856021  Megjelentetés dátuma: 2020.01.24.