Raktáros

Instalent

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóalkatrészek nagykereskedelmével foglalkozó nagyvállalathoz keressük új munkavállalóinkat raktáros pozícióra.
Kínálatunkban a személyautó alkatrészeken kívül megtalálhatóak a tehergépjármű alkatrészek és a garázsipari berendezések is, valamint szervízkoncepciót is kínálunk az érdeklődő ügyfeleink részére.

Elvárás:
• Általános iskolai végzettség
• Alapfokú számítógépes ismeretek (PDA kezeléséhez)
• Pontosság
• Tanulásra való hajlandóság
• Targonca vezetői engedély

Feladatok:
• Beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása az összeszedő lista alapján
• Összekészítés, csomagolás
• Raktári rend fenntartása
• Raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
• Közreműködés a leltározás során

Munkaidő:
• Hétfőtől-péntekig tartó 2 műszakos munkarend: 6:15-14:15 és 14:00-22:00
• Fix éjszakás műszakba: 22:00-6:30

Fizetés:
• Próbaidő alatt: br.230.000 forint+ teljesítmény alapú bónusz
• 4.hónaptól: br. 240.000 forint+ teljesítmény alapú bónusz
• 6.hónaptól: br.250.000 forint+ teljesítmény alapú bónusz

Amit biztosítunk:
• Munkaruha
• Céges buszjáratok

Várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek egyikén:
[email protected]
+36 70 321 3618, +36 70 415 2419, +36 70 882 9500, +36 70 321 6252

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Menton Jobs Kft.
Soroksári út 48./ 1. ép. 3. em.
1095 Budapest
ID: 3855657  Megjelentetés dátuma: 2020.01.24.