Raktári takarítói pozíció

Instalent

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szigetszentmiklósi partnercégünkhöz keresünk RAKTÁRI TAKARÍTÓ munkatársakat délelőtti vagy délutános műszakra, azonnali kezdéssel! Autóalkatrészek nagykereskedelmével foglalkozó nagyvállalathoz keressük az új munkavállalóinkat.

(Csökkentett munkaképességűek jelentkezését is várjuk)

Feladatok:
• A központi raktár külső és belső területén történő száraz és nedves takarítási feladatok ellátása
• Polcok közötti takarítás, beleértve a raktár padlózatát (napi rendszerességgel) és az állványrendszer polcait (havi rendszerességgel)
• Termékek portalanítása
• Napi szintű takarítás gépi takarítógéppel
• Hulladékgyűjtő konténerek, kosarak napi ürítése szelektív módon
• Közös helységek (irodák, tárgyaló, konyha, öltözők, folyosó, előtér) és vizes helységek (mosdók, zuhanyzók) száraz és nedves takarítása
• Rampák előtti külső terület tisztán tartása
• Konyhai hűtők és mikrohullámú sütők takarítása heti rendszerességgel
• Hulladéktömörítő kezelése
• Dohányzó helység rendben tartása

Elvárás:
• Pontosság, precizitás
• alapfokú iskolai végzettség

Munkaidő: hétfőtől péntekig
• Fix délelőtt: 6:15-14:15
• Fix délután: 14:00-22:00

Bérezés:
• Bruttó 180.000 forint +30.000 forint bónusz

Várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek egyikén:
[email protected]
+36 70 321 3618, +36 70 415 2419, +36 70 882 9500

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kik vagyunk? Az Instalent egy toborzással és kiválasztással foglalkozó, nemzetközi startup.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Menton Jobs Kft.
Soroksári út 48./ 1. ép. 3. emelet
1095 Budapest
ID: 3815395  Megjelentetés dátuma: 2019.11.21.