Ügyfélszolgálati munkatárs (6720)

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
300 000 Ft-tól/hónapTeljesítményprémium

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Beérkező külső- és belső ügyfél megkeresések kezelése (telefonon, e-mailben)
• Szerződések, szerződésmódosítások rögzítése
• Ügyfelek tájékoztatása kimenő hívásban és e-mailben
• Az ügyfélkapcsolat-kezelő rendszerben lévő igények feldolgozása
• Ügyfelekkel kapcsolatos kimutatások készítése
• Kapcsolattartás a társosztályokkal
• Kiszállás a partnerekhez, munkaruhák méretének adminisztrálása (heti 1-2 alkalom)
• NEM tartozik a feladatok közé: értékesítés

Információk a kiválasztási folyamatról

• Teljes bérre bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
• Egy műszakos (H-P) 8:00-16:30 munkarend – home office lehetőséggel
• Kizárólag előre egyeztett túlóra, hó végi kompenzációval
• A magánéleti elfoglaltságokat, kötelezettségeket nagy mértékben figyelembe vevő munkaidő beosztás, kiemelten a családi élet vonatkozásában
• Dolgozói telefon magánhasználati kerettel
• Hosszú távú munkalehetőség - ügyfélszolgálati munkatársaink átlagosan 5 éve állnak vállalatunk alkalmazásában
• Nemzetközi karrier lehetőség
• Egy éve épített, színvonalas iroda, számos, a dolgozók kényelmét biztosító funkcióval
• Kiváló, munkakörülmények, barátságos csapat
• Több hónapon átívelő bevezető program
• Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely

Megbízó

Javítók és szervizek (kivéve a személygépkocsikat), egyéb személyi szolgáltatások

A cég meghatározó szerepet tölt be a magyar mosdóhigiénia-, szőnyeg- és munkaruha piacon. Jelenleg a cég munkaruha szolgáltatás részlegére keresünk ügyfélszolgálati munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

• Kiváló kommunikációs képesség
• Számítógép magabiztos használata
• B kategóriás jogosítvány
• Önálló gondolkodás, jó problémamegoldó képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

EZLine Group Kft
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest
ID: 3811354  Megjelentetés dátuma: 2020.04.23.  A munkabér alsó határa (bruttó): 300 000 Ft/hónap