Termelési kontroller

Instalent

A munkavégzés helye
Mosonmagyaróvár
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
500 000 - 600 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mosonmagyaróvár környéki, háztartási szivacsokat gyártó partnercégünk részére keresünk termelési kontroller/ellenőr munkatársat.

Feladatok:
- gépek gyártásának nyomon követése, egyéb gyártási folyamatok ellátása
- eltérések elemzése, készletkövetés, selejtezés
- számítások elvégzése és szoros együttműködés a marketing osztállyal
- legyártott termékek költségeinek kiszámítása az alapadatokkal ( BOM, útvonal,... )
- vállalatközi árak áttekintése
- havi riportok készítése
- költségvetés elkészítése az egész cégnek
- monitorozás
- CAPEX kezelése, szoros együttműködés a vezetőséggel a tervezési folyamatokban

Elvárások:
- 3-5 év tapasztalat hasonló munkakörben ( kontrolling, termelési vezető ... )
- felsőfokú végzettség ( pénzügyi, gazdasági vagy mérnöki )
- kiváló kommunikációs készség különböző nemzetiségű emberekkel
- precíz munkavégzés, csapatjátékos, jó problémamegoldó készség, analítikus gondolkodás
- MS office ( különösen Excel ) és SAP rendszer ismerete
- felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- francia nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:
- komoly szakmai hátterű cég, fejlődési és előrelépési lehetőség
- kihívásokkal teli munka egy nemzetközi, többnyelvű, multikulturális környezetben
- kellemes munkakörnyezet
- versenyképes kompenzációs csomag, különféle támogatásokkal

Jelentkezés fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen!

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő kölcsönzés, közvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

M.E.N.T.O.N. Jobs Kft.
Fecske u. 4.
9200 Mosonmagyaróvár
ID: 3809300  Megjelentetés dátuma: 2020.01.01.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 000 - 600 000 Ft/hónap