Web fejlesztő

Instalent

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk egy magyar tulajdonú 400+ fős informatikai vállalat. A cégcsoport vezetői információs rendszerekkel, különféle alkalmazások integrációjával, rendszerintegrációval, hálózatfejlesztéssel, üzemeltetéssel, üzleti intelligencia megoldásokkal, nagyvállalati rendszerek és platformfüggetlen fejlesztésekkel, IT biztonsági megoldásokkal és szervíz szolgáltatással is foglalkozik.
Frissen induló szegedi irodájukba keresünk medior web fejlesztő kollégát!

Fő feladatok/felelősségek:
• Meglévő rendszerbe új, összetett funkciók fejlesztésének önálló tervezése, megvalósíthatóságuk és technikai kockázatuk elemzése, a projekten meghatározott kódminőségben való fejlesztése
• Komplex szoftverfejlesztési problémák területén műszaki referens feladatok ellátása
• Felelősség a fejlesztett kódért annak életciklusán keresztül, az összetevők javítása és fejlesztése, hibáinak elemzése
• Szoftvertesztelőkkel való együttműködés
• Kevésbé tapasztalt szoftverfejlesztők mentorálása és fejlesztése
• Aktív részvétel a szervezet tudásmegosztásában, belső képzések tartásán keresztül

Szakmai követelmények:
• Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség
• Legalább 2 éves szakmai tapasztalat objektum-orientált programozási nyelvek, komponens alapú tervezések, különböző front-end keretrendszerek területén (HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, AngularJS, Angular, JQuery, Git)
• Szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete

Nyelvtudás:
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
• Jártasság a következő technológiákban: Java, Spring, Selenium 3, Maven, Jenkins, Jira

Mit kínálnak?
• Ingyenes nyelvtanfolyamok, szakmai képzési lehetőségek
• Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési- és karrierlehetőség
• Nemzetközi projektekben való részvétel
• Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
• Belvárosi iroda

Munkavégzés helye: Szeged

Egyéb béren kívüli juttatások

cafeteria, ingyenes nyelvoktatás, szakmai továbbképzés/előrelépés

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

IT

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Egyéb ismeretek

JavaScript - haladó
CSS - haladó
HTML - haladó
Angular - haladó
jQuery - haladó
TypeScript - haladó
GIT - haladó
Java - alapok
Maven - alapok
Spring - alapok
Jenkins - alapok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe