Mobil épületgépészeti karbantartó - Budapest

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Épületkarbantartókat, karbantartó technikusokat keresünk Budapestre.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

• Irodaházak napi műszaki üzemeltetésének ellátása
• Elektromos és gépészeti berendezések felügyelete, ellenőrzése
• Kisebb karbantartások és napi javítások, napi ellenőrzések elvégzése
• Alvállalkozók munkavégzésének felügyelete
• Munkálatok dokumentálása

Elvárások:

• Épületgépészeti karbantartó tapasztalat
• Villanyszerelői, vagy épületgépészeti végzettség
• Alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

• Megbecsülés, hosszú távú együttműködés
• 100%-ban bejelentett bérezés és cafetéria rendszer
• Kiszámítható 1 műszakos munkakör
• Céges telefon magánhasználatra is
• Lehetőség fizetett túlórákra,
• Fejlődési lehetőség, kellemes csapat és munkakörnyezet

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

Épületkarbantartás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kik vagyunk? Az Instalent egy toborzással és kiválasztással foglalkozó, nemzetközi startup.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest

Kapcsolat