Senior projektvezető - építő/építészmérnök

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.07.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi ingatlanfejlesztő cég, mely kereskedelmi ingatlanokat (irodaházakat, ipari parkokat, bevásárlóközpontokat) fejleszt és üzemeltet, munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Szenior projektvezető

Mik lesznek a feladataid nálunk?

- Induló fejlesztési projekt vezetése
- A projekt lebonyolításának vezetése és koordinálása
- A fejlesztés terveztetése
- A munkák pályáztatása
- Kivitelezők munkáinak felügyelete, ellenőrzése
- Engedélyeztetés koordinálása

Milyen készségekre és kompetenciákra lesz szükséged az állás sikeres betöltéséhez?

- Minimum 5 éves projektvezetői tapasztalat, lakóingatlan- és/vagy irodaház-fejlesztés területén
- Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (építész-/építőmérnök)
- Számítógép felhasználó szintű kezelése (Word/Excel)
- Önálló munkavégzés, kreatív problémamegoldó készség
- Nagy teherbírás
- Jó szervezőkészség
- Jó kommunikációs készség
- Minimum középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit partnerünk kínál:

- Nagy volumenű fejlesztés vezetésének lehetősége egy nemzetközi projektcsapat részeként
- Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
- Fiatalos, összetartó, profi csapat, asszisztensi támogatás
- Szakmai támogatás
- Önállóság a munkaszervezésben
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

Nemzetközi ingatlanfejlesztő cég, mely kereskedelmi ingatlanokat (irodaházakat, ipari parkokat, bevásárlóközpontokat) fejleszt és üzemeltet

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

építőipar, projektmenedzsment

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

5

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kik vagyunk? Az Instalent egy toborzással és kiválasztással foglalkozó, nemzetközi startup.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

EZLine Group Kft
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Dunay Luca
Tel.: +36205152480
E-mail: Küldje el önéletrajzát