Gépkarbantartó, villamossági szerelő - Budapest XV.kerület

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest, XV. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

CNC gépkarbantartókat keresünk Budapestre. (Villamossági gépkarbantartó)

Munkavégzés helye: Budapest XV. Kerület

Feladatok:

• CNC megmunkáló gépek karbantartása (3-4-5 tengelyes megmunkáló központok)
• Javítási, felújítási feladatok elvégzése (Villamosság)
• Karbantartási tevékenységek dokumentálása

Elvárások:

• Gépipari / Villamosipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
• 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
• Siemens; Fanuc; Heidenhein, Unipro és AEG vezérlések karbantartási ismerete
• Több műszakos műszakrend vállalása

Előnyök:

• SAP karbantartási modul ismerete előnyt jelent
• Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)

Amit kínálunk:

• Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
• Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges.

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Gépipar

Gépipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kik vagyunk? Az Instalent egy toborzással és kiválasztással foglalkozó, nemzetközi startup.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest