Komissiózó

Instalent

A munkavégzés helye
Üllő
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
300 000 - 307 000 Ft/hónap Egy műszakos munkavégzés 6:00-14:30-ig

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Áru összekészítés
- Árukiadás
- Beérkező szállítmányok fogadása, raktári kezelése
- Visszáruk, selejtek, sérült termékek kezelés
- Leltározási feladatok ellátása
- Cimkézési és csomagolási feladatok ellátása
- Munkakörnyezet tisztán és rendben tartása

Egyéb béren kívüli juttatások

Év végi bónusz

Információk a kiválasztási folyamatról

- Egyműszakos munkarend
- 6:00-14:30-ig tart a munkaidő
- Teljesen bejelentett bérezés
- Hónap dolgozója
- Utazási költségtérítés 15Ft/km benzintámogatás
- 86%-os bérlet és jegytámogatás

Megbízó

Közlekedés, logisztika

Számos világszerte ismert minőségi márkának raktározását és szállítását végző szervezet. A szépségápolási termékektől kezdve, az élelmiszereken és nem-élelmiszer termékeken, műszaki és elektromos készülékeken át a gyógyszerekig, játékokig, textil termékekig, cigarettáig és motorolaj termékekig mindent raktároznak.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Képzési szak

Raktározás, komissiózás

Készségek és személyes tulajdonságok

- kommunikációs készség
- koordinációs készség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kik vagyunk? Az Instalent egy toborzással és kiválasztással foglalkozó, nemzetközi startup.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Instalent
Soroksári út 48./ 18. ép. 2. emelet
1095 Budapest
ID: 3666318  Megjelentetés dátuma: 2019.11.04.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 300 000 - 307 000 Ft/hónapEgy műszakos munkavégzés 6:00-14:30-ig