Szoftverfejlesztő mérnök beágyazott rendszerekhez

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
450 000 - 800 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
Járművek beágyazott hajtástechnikai rendszerének fejlesztése és tesztelése
Követelmények elemzése
Beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven
Hardveres és szoftveres tesztkörnyezet karbantartása és fejlesztése
Szoftver követelmények, rendszertervek készítése
Részvétel szakmai megbeszéléseken
Aktív kapcsolattartás fejlesztőkkel

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnöki vagy informatikus végzettség)
- Tanulási és fejlődési hajlandóság
- Angol nyelvtudás kommunikációs szinten szóban és írásban egyaránt
- Tapasztalat beágyazott rendszerekkel
- C programozási nyelv magas szintű ismerete valós idejű beágyazott környezetben
- Szisztematikus és precíz munkavégzés
- Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Ami mi ajánlunk:
- Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
- Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
- Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
- Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
- Egy folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál.

Megbízó

Gépipar

A megbízó kiemelkedő szereplője a hazai és a nemzetközi autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensének.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- Eredményorientált gondolkodás
- Csapatmunkában való együttműködési hajlam
- Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

EZLine Group Kft
Károly körút 5. félemelet 1.
1075 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Zákány Zsolt
Tel.: +36703141593
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3661383  Megjelentetés dátuma: 2020.09.29.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 450 000 - 800 000 Ft/hónap