IT szoftver oktató termékmenedzser

Innomedio Kft.

A munkavégzés helye
Csongrád megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Milyen feladatok várnak rád?
• a vállalatirányítási rendszer portfóliójának magabiztos, szakértői ismerete és képviselete
• a cég saját fejlesztésű szoftver termékének bevezetése és oktatása az új ügyfelek részére
• bevezetési ütemterv készítése, tervezés
• rendszeres ügyféllátogatások elvégzése
• oktatások lebonyolításához szükséges dokumentumok elkészítése, adminisztráció
• ügyfelekkel való kapcsolattartás
• segítségnyújtás a rendszer továbbfejlesztésében (technológia trendek követése az ügyviteli rendszerek területén)

Te vagy az ideális jelölt, ha:
• rendelkezel oktatói tapasztalattal,
• ügyfélbarát, megoldásorientált attitüddel,
• szeretsz és tudsz kommunikálni,
• alapszintű gyakorlati tudásod van az informatika területén.

A munkakörhöz tartozó egyéb elvárások:
• legalább középfokú iskolai végzettség
• B kategóriás jogosítvány-vezetési tapasztalattal
• lendületes, kiegyensúlyozott személyiség
• mobilitásra való hajlandóság: leendő kollégánk az ország egész területén fog önállóan ügyfeleket látogatni, oktatni.

Miért jó a cégünknél dolgozni?
• nálunk egy fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz, ahol kamatoztathatod szakmai tehetséged,
• teljesítményed korrekt bérezéssel jutalmazzuk,
• biztosítjuk számodra a munkavégzéshez szükséges eszközöket,
• a betanítási időszakra a megfelelő szakmai támogatást,
• és a folyamatos fejlődési lehetőséget,
• cégünk pénzügyileg stabil vállalkozás, Bisnode AA tanúsítvánnyal rendelkezik, melyre csupán a hazai vállalkozások 1,75 %-a jogosult.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Vállalkozásunkat, az Innomedio Kft.-t 2007-ben Szegeden alapítottuk azzal a céllal, hogy ügyviteli megoldásainkkal támogassuk a kis- és középvállalkozások fejlődését, és átlátható működést tegyünk lehetővé számukra.

Hiszünk abban, hogy minden ügyfelünk különleges. Igényeiket figyelembe véve mindent megteszünk azért, hogy olyan szolgáltatásokat alakítsunk ki, amelyek a lehető legjobb megoldást tudják nyújtani. Munkánk során szenvedéllyel és energiával telítve vetjük be legjobb tudásunkat, tehetségünket, hogy páratlan megoldásokat kínálhassunk ügyfeleinknek. Elkötelezetten dolgozunk azért, hogy a kialakult jó kapcsolatokat hosszú távon is megőrizhessük. Ügyfeleink elégedettsége érdekében szolgáltatásaink minőségét folyamatosan mérjük.

Hiszünk abban, hogy a kiváló munkahelyi légkör, a közös cél iránt elkötelezett emberek és vezetőink nyitottsága a lehető legjobb környezetet biztosítja az eredményes munkavégzéshez. Munkatársaink bízhatnak cégünk támogatásában, legyen szó munkahelyi, vagy az élet egyéb területén előforduló nehéz élethelyzetről. Célunk, hogy csapatunk örömmel, eredményesen és a kihívásokat legyőzve végezze munkáját, amely végén közösen élhetünk át sikerélményeket. Kollégáink a céges rendezvények mellett egyéni kezdeményezésre is rendszeres közös programokon vesznek részt. Bízunk benne, hogy ennek köszönhetően munkatársaink a lehető legtovább erősítik csapatunkat.

A cég címe

Innomedio Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Vásárhelyi Pál utca 3-5.
6724 Szeged
ID: 3870419  Megjelentetés dátuma: 2020.02.13.