IT Support munkatárs

Innomedio Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Az elkészült feladatok visszaellenőrzése
- Manuális tesztelés
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Segítségnyújtás a meglévő ügyfelek részére
- Szakmai kapcsolattartás a fejlesztő kollégákkal
- Üzletfejlesztési vezető szakmai tájékoztatása (feladat előrehaladása, meetingek
eredményei, egyéb szakmai információk)
- Help Desk szolgáltatás
- Teljes körű adminisztráció

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes fizetés
- Szükséges technikai eszközök biztosítása
- Egy műszakos rugalmas munkarend
- Home office lehetősége

Információk a kiválasztási folyamatról

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az informatika területén szerzett tapasztalattal, szeretsz és tudsz is kommunikálni, emellett tesztelési oldalon is kipróbáltad már magad és van tapasztalatod kis és középvállalkozások vállalatirányítási rendszereivel kapcsolatban.

Ezekért az elvárásokért cserébe mi biztosítjuk a korrekt bért, már a betanítási időszakra is, a megfelelő szakmai, eszközbeli támogatást és fejlődési lehetőséget.

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a [email protected] e-mail címre!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Kiváló problémamegoldó képesség
Szabályok és határidők pontos betartása
Analitikus gondolkodás, rendszer- és folyamatszemlélet
Jó kommunikációs készség
Kiegyensúlyozott és stabil személyiség
Kiváló csapatjátékos

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Vállalkozásunkat, az Innomedio Kft.-t 2007-ben Szegeden alapítottuk azzal a céllal, hogy ügyviteli megoldásainkkal támogassuk a kis- és középvállalkozások fejlődését, és átlátható működést tegyünk lehetővé számukra.

Hiszünk abban, hogy minden ügyfelünk különleges. Igényeiket figyelembe véve mindent megteszünk azért, hogy olyan szolgáltatásokat alakítsunk ki, amelyek a lehető legjobb megoldást tudják nyújtani. Munkánk során szenvedéllyel és energiával telítve vetjük be legjobb tudásunkat, tehetségünket, hogy páratlan megoldásokat kínálhassunk ügyfeleinknek. Elkötelezetten dolgozunk azért, hogy a kialakult jó kapcsolatokat hosszú távon is megőrizhessük. Ügyfeleink elégedettsége érdekében szolgáltatásaink minőségét folyamatosan mérjük.

Hiszünk abban, hogy a kiváló munkahelyi légkör, a közös cél iránt elkötelezett emberek és vezetőink nyitottsága a lehető legjobb környezetet biztosítja az eredményes munkavégzéshez. Munkatársaink bízhatnak cégünk támogatásában, legyen szó munkahelyi, vagy az élet egyéb területén előforduló nehéz élethelyzetről. Célunk, hogy csapatunk örömmel, eredményesen és a kihívásokat legyőzve végezze munkáját, amely végén közösen élhetünk át sikerélményeket. Kollégáink a céges rendezvények mellett egyéni kezdeményezésre is rendszeres közös programokon vesznek részt. Bízunk benne, hogy ennek köszönhetően munkatársaink a lehető legtovább erősítik csapatunkat.

A cég címe

Vásárhelyi Pál u. 3-5.
6724 Szeged

Kapcsolat

ID: 3582705  Megjelentetés dátuma: 2020.06.23.