IT szoftver oktató termékmenedzser

Innomedio Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Csongrád megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Milyen feladatok várnak rád?
• a vállalatirányítási rendszer portfóliójának magabiztos, szakértői ismerete és képviselete
• a cég saját fejlesztésű szoftver termékének bevezetése és oktatása az új ügyfelek részére
• bevezetési ütemterv készítése, tervezés
• rendszeres ügyféllátogatások elvégzése
• oktatások lebonyolításához szükséges dokumentumok elkészítése, adminisztráció
• ügyfelekkel való kapcsolattartás
• segítségnyújtás a rendszer továbbfejlesztésében (technológia trendek követése az ügyviteli rendszerek területén)

Te vagy az ideális jelölt, ha:
• rendelkezel oktatói tapasztalattal,
• ügyfélbarát, megoldásorientált attitüddel,
• szeretsz és tudsz kommunikálni,
• alapszintű gyakorlati tudásod van az informatika területén.

A munkakörhöz tartozó egyéb elvárások:
• legalább középfokú iskolai végzettség
• B kategóriás jogosítvány-vezetési tapasztalattal
• lendületes, kiegyensúlyozott személyiség
• mobilitásra való hajlandóság: leendő kollégánk az ország egész területén fog önállóan ügyfeleket látogatni, oktatni.

Miért jó a cégünknél dolgozni?
• nálunk egy fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz, ahol kamatoztathatod szakmai tehetséged,
• teljesítményed korrekt bérezéssel jutalmazzuk,
• biztosítjuk számodra a munkavégzéshez szükséges eszközöket,
• a betanítási időszakra a megfelelő szakmai támogatást,
• és a folyamatos fejlődési lehetőséget,
• cégünk pénzügyileg stabil vállalkozás, Bisnode AA tanúsítvánnyal rendelkezik, melyre csupán a hazai vállalkozások 1,75 %-a jogosult.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

12 éve a piacon

A vállalkozás 2007-ben Szegeden alapult azzal a céllal, hogy ügyviteli megoldásokkal támogassa a kis- és középvállalkozások fejlődését, lehetővé téve számukra az átlátható működést. A szoftver teljeskörűen képes lefedni bármely cég tevékenységét, automatizálja az adminisztrációt, ezekről elemzéseket készít, ezáltal egyszerűsíti és gyorsítja az adott vállalat folyamatait. Az elmúlt években nem csak a cég létszáma, de a széleskörű termékskála is tovább bővült. Egyedülálló, online megoldásokat kínál a kifejezetten közúti árufuvarozással és szállítmányozással foglalkozó cégek, online kereskedők, Kis és Nagykereskedő cégek, Utazásszervező cégek számára, továbbá projekt menedzsment rendszerünk alkalmas bármely projektekben dolgozó (kivitelező, szervizelő, marketing, építőipari, stb ) vállalkozás számára is.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Vásárhelyi Pál utca 3-5.
6724 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Váradi Enikő
Tel.: +36304365844 - 116 mellék
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3870419  Megjelentetés dátuma: 2020.02.13.