Informatikai support vezető

InfoComplex Bt.

A munkavégzés helye
Pécs, Edison utca, 7630 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.10.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az InfoComplex pécsi központjába tapasztalattal rendelkező SUPPORT VEZETŐ munkatársat keres.

Amit kínálunk:
- Szakmai és vezetői fejlődési lehetőség, egy fiatal lendületes csapatban;
- Versenyképes fizetés + egyéb juttatások + bónusz;
- Támogató mérnöki, beszerzési, és ügyfélszolgálatos csapat;
- Folyamatos külső és belső képzések (softskill, szakmai);
- Igényes, tiszta munkakörnyezet.

Milyen feladatokra számíthat új munkatársunk?
- Rendszergazdai szolgáltatás szervezése, kontrollálása;
- Ügyfélszolgálati működés irányítása;
- Számítógépes rendszerek, kliensek és szerverek üzemeltetése;
- Felmerülő IT problémák megoldásának távfelügyeleti támogatása;
- Egyéb IT folyamatok támogatása.

Szükséges vezetői, személyes kompetenciák:
- szervezési és vezetői tapasztalat, kompetenciák.
- precizitás;
- rendszeretet;
- strukturált gondolkodás;
- adminisztratív beállítottság;
- pontos igényes munkavégzés;
- rendszerszemléletű gondolkodás;
- önállóság és csapatmunkára való képesség.

A pozíció betöltéséhez szükséges szakmai ismeretek:
- Microsoft Windows kliens operációs rendszerek ismerete;
- Microsoft Windows Szerver 2012 – 2016 ismerete;
- IP hálózati szolgáltatások ismerete DNS, DHCP;
- Windows fájlszerver funkciók,
- Microsoft távoli asztal technológia ismerete;

Milyen ismeretek jelenteknek előnyt a jelentkezéskor?
- Jira ügykezelő rendszer ismerete, készség szintű használata;
- Mikrotik routerek konfigurálása;
- Routerek konfigurálása, VPN technológiák ismerete;
- Synology NAS termékek beállítása;
- 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat;
- Középfokú angol nyelvtudás.

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha izgalmas neked a pozíció küldj önéletrajzot és motivációs levelet az allas@infocomplex.hu címre. Várjuk jelentkezésed.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.09.30. (még 9 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

informatika

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az InfoComplex 15 éve a kis-, és középvállalkozások rendszergazdája. A cég működési területe Dél-Dunántúl, Budapest és Debrecen.

Csapatunk állandó kapcsolatban áll vevőinkkel, folyamatos támogatást biztosítva, mely során a felmerülő informatikai hibákat, igényeket szolgáljuk ki. Emellett segítséget nyújt az informatikai fejlesztésekben, eszközöket szállít és komplett rendszereket épít ki.
A szolgáltatás a következő informatikai területeket érinti: szerver környezetek, számítógépek, egyéb kliens eszközök, valamint hálózatok. A szolgáltatás során együttműködik az ügyfél egyéb informatikai szolgáltatóival (gyengeáram, webfejlesztés, hosting szolgálató, szoftvergyártók, internet szolgáltatók, stb.)

A felhasznált márkák és termékek esetén törekszünk arra, hogy minél jobb gyártói és partneri támogatással rendelkezzek. Legfontosabb partnerünk a Microsoft, akinél idén kis- és középvállalatok felhő szakértője kompetenciát szereztünk. A további legfontosabb gyártók, márkák: HP, Dell, Zyxel, Mikrotik, Ubnt Unifi. Egyaránt foglalkozunk Microsoft, Linux és Apple rendszerekkel.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Littke József utca 21.
7632 Pécs
http:/infocomplex.hu

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Blazsek Ágnes
Tel.: +36706056036
E-mail: Küldje el önéletrajzát