Rakúsko - Maliari Wien, Salzburg, Kärnten - na rakúsku zmluvu, potvrdenia pre pendlerov zasielame pred vycestovaním

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď - každý pondelok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 300 EUR/mesiack základnej mzde uvedenej vyššie dostávate aj nezdanené diéty vo výške 41,40€ na odpracovaný deň, z ktorých cca 13 - 15€ je určených na ubytovanie. Čistá mzda po odrátaní ubytovanie je potom cca 2500€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného rakúskeho klienta aktuálne hľadáme skúsených maliarov pre prácu na stavbách a rekonštrukciách v okolí Viedne, Salzburgu, Kärnten s okamžitým nástupom (každý pondelok).

Náplňou práce sú typické povinnosti maliara:
- obhliadka a príprava povrchov na maľovanie (vysprávky, prebrúsenie, vyčistenie)
- príprava materiálov na maľovanie
- Nanášanie samotného penetračného materiálu a farby vo viacerých vrstvách (štetce, valčeky, striekanie . podľa potreby)
- vizuálna kontrola kvality vykonanej práce a prípadné opravy

Práca je na rakúsku zmluvu, pričom sa pracuje na dobú neurčitú hlavne počas pracovných dní - Pondelok - Piatok, cca 8 - 10 hodín, a v prípade potreby nadčasy.

- stabilná práca na rakúsku zmluvu
- dobré mzdové podmienky
- potvrdenia pre pendlerov na hranice zaslené zamestnávateľom
- ubytovanie zabezpečené

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis, kópiu výučného listu a prípadne fotografie z vašej práce emailom na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme pre významnú rakúsku personálnu spoločnosť, ktorá zamestnáva odborníkov v stavebníctve s detailom na kvalitu prevedenej práce pre svojich klientov, ale aj s veľkým dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

maliar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

maliar
3

- vyučený maliar s dobrou praxou
- nemecký jazyk na úrovni B1
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z partie
- flexibility, adaptabilita a ochota dlhodobo pracovať v Rakúsku
- precíznosť a zmysel pre detail a kvalitu

In Box Agency is a dynamic recruitment agency founded by experts in HR services in 2004. We started from recruiting from Slovak republic to Great Britain and Ireland. We have been enjoying broad cooperation with employers from other countries across the EU. Our business has been growing rapidly and soon we started to recruit workers all over the country.

In Box Agency´s goal is to cooperate flexibly and efficiently in order to meet your demands. The fact that we are licensed by the Slovakian government and Gangmasters Licensing Auhthority in the UK is a guarantee of top quality service that we have for you to offer.

Our clients have hitherto seen for themselves that with In Box Agency's help, they can find suitable candidates to fill a number of vacancies.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice
ID: 3912992  Megjelentetés dátuma: 2020.05.18.  A munkabér alsó határa (bruttó): 2 300 EUR/mesiac