Fínsko - ohýbač plechov na CNC ohýbačkách a lisoch

In Box Agency, s.r.o.

Holandsko, Nórsko, Fínsko, Finnország, Hollandia, Norvégia (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 14€ / hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klientov – dve strojárske firmy operátorov na CNC ohýbacie lisy pre dve prevádzky v mestách Laitila a Sievi. Pracuje sa na strojoch:

Laitila:
Finn-Power E-BRAKE E3100 100
Amada 80 tons, table 2500 mm
Amada 220 to 3D, table 3000 mm

Sievi:
Amada HFB
Amada HFE
Amada HFE m2
Amada HFP
Amada HFBO
Cone 900 a Cone 1600

preto je veľkou výhodou ak má uchádzač skúsenosti na strojoch týchto značkiek (nie je to však podmienkou).

Náplňou práce je výroba výrobkov na základe technickej dokumentácie – technických výkresov dodaných pracovníkovi, je preto nutné vedieť čítať technické výkresy. Pracuje sa s plechmi od hrúbky 0,4 mm do 1,5 mm. Je potrebné vedieť si pripraviť materiál, upnúť ho, nastaviť a ovládať stroj.

Je potrebné aby ste mali komunikatívnu úroveň anglického jazyka.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer minimálne na 6 mesicaov.
Smeny: 6:00 – 14:30 a 14:30 – 23:00 (1x pauza na obed 30 min + 2 x 10 min coffee break)
Pracuje sa 5 – 6 dní v týždni podľa potreba

- ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom
- dlhodobý pracovný kontrakt
- možnosť prestupu priamo pod firmu

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite váš životopis v anglickom jazyku na email [email protected] spolu s referenciami. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splňajú požiadavky čo sa týka kvalifikácie, praxe a jazyka.Prípadne volajte na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ponuku obsadzujeme v spolupráci s fínskou personálnou agentúrou zaoberajúcou sa zamestnávaním pracovníkov v strojárstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

- ochota dlhodobo pracovať vo Fínsku
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať nadčasy a na smeny
- schopnosť čítať technické výkresy

In Box Agency is a dynamic recruitment agency founded by experts in HR services in 2004. We started from recruiting from Slovak republic to Great Britain and Ireland. We have been enjoying broad cooperation with employers from other countries across the EU. Our business has been growing rapidly and soon we started to recruit workers all over the country.

In Box Agency´s goal is to cooperate flexibly and efficiently in order to meet your demands. The fact that we are licensed by the Slovakian government and Gangmasters Licensing Auhthority in the UK is a guarantee of top quality service that we have for you to offer.

Our clients have hitherto seen for themselves that with In Box Agency's help, they can find suitable candidates to fill a number of vacancies.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice
ID: 3492586   Megjelentetés dátuma: 2018.09.14.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 14€ / hod brutto