Rakúsko - Tesár / Murár na šalovacie práce okamžitý nástup, zvýšená mzda !

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
14,20€ na hodinu brutto + diéty 41,40€ za odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rakúsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme šalovačov na systémy (Doka, Peri, Framax, Hünebeck, etc.) s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Základná mzda na základe kolektívnych dohôd v stavebníctve je určená na 14,20€ na hodinu brutto + odmeny podľa vášho výkonu a skúseností. Za každý odpracovaný deň tiež dostávate diéty vo výške 41,40€.

- Pracuje sa na rakúsku alebo nemeckú zmluvu
- Overený zamestnávateľ
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka
- Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na office@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na +421 948 355 540

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rakúska personálna agentúra zameraná na stavebníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - murár, tesár, montér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- Vyučený murár, tesár, šalovač
- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 1 – 2 roky
- Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI a pod...
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency is a dynamic recruitment agency founded by experts in HR services in 2004. We started from recruiting from Slovak republic to Great Britain and Ireland. We have been enjoying broad cooperation with employers from other countries across the EU. Our business has been growing rapidly and soon we started to recruit workers all over the country.

In Box Agency´s goal is to cooperate flexibly and efficiently in order to meet your demands. The fact that we are licensed by the Slovakian government and Gangmasters Licensing Auhthority in the UK is a guarantee of top quality service that we have for you to offer.

Our clients have hitherto seen for themselves that with In Box Agency's help, they can find suitable candidates to fill a number of vacancies.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice
ID: 3417926   Megjelentetés dátuma: 2018.06.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   14,20€ na hodinu brutto + diéty 41,40€ za odpracovaný deň