Fínsko – lakýrnik - práškovač

In Box Agency, s.r.o.

68570 Larsmo, Luoto, Fínsko, Česko, Holandsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
13,50€ / hod brutto (cca 1800 - 2000 € netto po odrátaní ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – strojársku firmu lakýrnika, práškovača (kovovým materiálom). Náplňou práce je povrchová úprava výrobkov na základe technickej dokumentácie a inštrukcií zamestnávateľa. Ide o prípravu povrchov pred striekaním, natieranie, glazúrovanie, fermežovanie, sprejové striekanie epoxidovými nátermi, polyuretánom, zinkom a podobné industriálne lakovanie (hrubé nátery). Práškovanie sa robí pod tlakom cca 9 barov. Vyžaduje sa vysoká kvalita práce, ide o veľmi čisté pracovisko.
Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer minimálne na 6 mesicov.
Smeny: 6:00 – 14:30 a 14:00 – 22:30 (1x pauza na obed 30 min + 2 x 10 min coffee break)
Pracuje sa 5 dní v týždni - soboty podľa potreby

- ubytovanie zabezpečené a čistočne hradené zamestnávateľom
- okamžitý nástup
- možnosť umiestnenia partie 2 - 3 zamestnancov

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Personálna agentúra zamestnávajúca profesionálov v strojárstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

lakýrnik, práškovač, strojár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- Prax na technológiach ako lakovač, práškovač, pieskovač...
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka (A2 a vyššie)
- Ochota dlhodobo pracovař vo Fínsku

In Box Agency is a dynamic recruitment agency founded by experts in HR services in 2004. We started from recruiting from Slovak republic to Great Britain and Ireland. We have been enjoying broad cooperation with employers from other countries across the EU. Our business has been growing rapidly and soon we started to recruit workers all over the country.

In Box Agency´s goal is to cooperate flexibly and efficiently in order to meet your demands. The fact that we are licensed by the Slovakian government and Gangmasters Licensing Auhthority in the UK is a guarantee of top quality service that we have for you to offer.

Our clients have hitherto seen for themselves that with In Box Agency's help, they can find suitable candidates to fill a number of vacancies.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice
ID: 3356018   Megjelentetés dátuma: 2018.04.09.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   13,50€ / hod brutto (cca 1800 - 2000 € netto po odrátaní ubytovania