Nórsko - Kuchár - okamžitý nástup - dlhodobá príležitosť

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nórsko, Fínsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
180 - 190 NOK na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Nórsku, hotel na krásnych fjordoch aktuálne hľadáme Kuchára pre okamžitý nástup práce v Nórsku (Inderøy) a dlhodobý pracovný pomer. Pracovnou náplňou sú typické povinnosti kuchára - príprava surovín, príprava jedál, dodržiavanie hygieny na pracovisku, riadiť sa inštrukciami nadriadeného a pod.

- dobré platové ohodnotenie
- dlhodobá príležitosť
- výborný kolektív
- ubytovanie je zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše štruktúrované CV v anglickom jazyku spolu s Vašou fotografiou a prípadnými referenciami od predchádzajúcich zamestnávateľov na adresu [email protected] . Do predmetu mailu napíšte

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Hotel s vynikajúcou kuchyňou v nádhernom prostredí nórskych fjordov, kde sa často organizujú svadby, oslavy, večierky či iné eventy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár - gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Hľadáme skúseného uchádzača, ideálne s praxou v zahraničí, ktorý veľmi rad zostane dlhodobo pracovať v Nórsku a má ambíciu postúpiť v zamestnaní na vyššiu pozíciu.

In Box Agency is a dynamic recruitment agency founded by experts in HR services in 2004. We started from recruiting from Slovak republic to Great Britain and Ireland. We have been enjoying broad cooperation with employers from other countries across the EU. Our business has been growing rapidly and soon we started to recruit workers all over the country.

In Box Agency´s goal is to cooperate flexibly and efficiently in order to meet your demands. The fact that we are licensed by the Slovakian government and Gangmasters Licensing Auhthority in the UK is a guarantee of top quality service that we have for you to offer.

Our clients have hitherto seen for themselves that with In Box Agency's help, they can find suitable candidates to fill a number of vacancies.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice
ID: 3312778   Megjelentetés dátuma: 2018.06.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   180 - 190 NOK na hodinu