Nemecko - Vodiči / čky autobusov

In Box Agency, s.r.o.

Nemecko, Česko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď a počas roka 2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ 12,50€ / hod btto a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckú firmu hľadáme vodičov autobusov do Nemecka. Predovšetkým hľadáme vodičky a vodičov autobusov, ale aj mechanikov. V Nemecku sú títo zamestnanci veľmi žiadaní a niekoľko klientov hľadá nových zamestnancov.

Náplňou práce je vedenie autobusov na linkách, prípadná komunikácia s cestujúcimi a dispečermi prepravnej spoločnosti. Je potrebné dbať na kultúru a bezpečnosť prepravy, ako aj nevyhnutná základná starostlivosť o autobus a jeho čistotu.

Mzda: Plat sa začína na 12,50 € / h brutto + príspevky. Príspevky sú zaplatené za prácu navyše: v noci, cez víkend alebo na dovolenke. Podmienky sa v regiónoch líšia. Napríklad v Hesensku (v centre Nemecka) je to 25% za extra prácu nadčas, 50% v nedeľu, 100% počas sviatkov a 25% v noci.

Smeny: Vo väčšine regiónov a firiem to je 40 hodín týždenne. Zmeny sa menia. Môže sa začať od 4.00 alebo 5.00 hod. ráno a posledný deň poobede. V ostatných dňoch môže začať o 16.00 hod. a posledný do noci.

Ubytovanie: zamestnávateľ pomáha zamestnancom s hľadaní ubytovania, mesačný doplatok zamestnanca k nájmu je cca 200€ v závislosti od miesta, kde bývate.

- stabilná dlhodobá práca na nemeckú zmluvu
- ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom
- dobré mzdové podmienky
- možnosť zdokonaľovať sa v nemeckom jazyku

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite vaše CV v nemeckom jazyku a kópiu vášho VP na email office@inboxagency.sk, alebo nám volajte na číslo 0948 355 540.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s nemeckou personálnou agentúrou poskytujúcou služby v doprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je špecifikované

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

Jazyk: nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
Dĺžka praxe: min 3 roky
Vodičský preukaz: D alebo D+E
Kvalifikačná karta vodiča: je výhodou, nie však podmienkou
Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency is a dynamic recruitment agency founded by experts in HR services in 2004. We started from recruiting from Slovak republic to Great Britain and Ireland. We have been enjoying broad cooperation with employers from other countries across the EU. Our business has been growing rapidly and soon we started to recruit workers all over the country.

In Box Agency´s goal is to cooperate flexibly and efficiently in order to meet your demands. The fact that we are licensed by the Slovakian government and Gangmasters Licensing Auhthority in the UK is a guarantee of top quality service that we have for you to offer.

Our clients have hitherto seen for themselves that with In Box Agency's help, they can find suitable candidates to fill a number of vacancies.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice
ID: 3265414   Megjelentetés dátuma: 2018.04.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   základ 12,50€ / hod btto a príplatky