1 200 EUR

Technik (technický manažér)

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné informácie :
Našim klientom je spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou, výstavbou, montážou a údržbou technologických zariadení, liniek a strojov a tiež dodávkami a výstavbou oceľových konštrukcií, nádrží, zásobníkov a potrubných systémov. Aktuálne pre túto spoločnosť hľadáme zamestnanca na pozíciu Technik / Technický manažér.

Pracovná náplň:
- príprava a koordinácia priebehu a realizácie projektov technologických strojných montáži
- rovoj vzťahov a aktívna komunikácia so zákazníkmi
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác
- účasť na kontrolných dňoch

Informácie o mzde

- dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností

- školenia a odborné kurzy
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na +421 908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou, výstavbou, montážou a údržbou technologických zariadení, liniek a strojov a tiež dodávkami a výstavbou oceľových konštrukcií, nádrží, zásobníkov a potrebných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo alebo podobný technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
AutoCAD - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie: stredoškolské alebo vysokoškolské technického smeru
- minimálne 2 roky praxe na obdobnej pozícii
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, druhý jazyk výhodou
- technické zmýšľanie, praktickosť a komunikatívnosť
- AutoCad – základná znalosť
- Microsoft (Windows, Word, Excel, Outlook) – pokročilý používateľ

In Box Agency is a dynamic recruitment agency founded by experts in HR services in 2004. We started from recruiting from Slovak republic to Great Britain and Ireland. We have been enjoying broad cooperation with employers from other countries across the EU. Our business has been growing rapidly and soon we started to recruit workers all over the country.

In Box Agency´s goal is to cooperate flexibly and efficiently in order to meet your demands. The fact that we are licensed by the Slovakian government and Gangmasters Licensing Auhthority in the UK is a guarantee of top quality service that we have for you to offer.

Our clients have hitherto seen for themselves that with In Box Agency's help, they can find suitable candidates to fill a number of vacancies.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Tel.: 0908 634 471
E-mail: poslať životopis
ID: 2956706   Megjelentetés dátuma: 2019.11.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   - dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností